Mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma

Mēs ne tikai ražojam mēbeles, bet arī izpildām individuālu projektu katram konkrētam gadījumam. Protams, katram skapim, galdam vai plauktiņam, pat gatavotam pēc dažādiem individuāliem projekta pasūtījumiem pie dažādiem ražotājiem, būs ļoti daudz kā kopīga. Bet mēs šeit nerunājam tik daudz par ārēji saskatāmas līdzibas, kā par individuālu projekta dokumentāciju.

Pēc telpas nomērīšanas mēs gatavojam atsevišķu dokumentācijas paketi katram individuālam pasūtījumam, kurā tiek ņemtas vērā visas nianses no A līdz Z – visu elementu konstrukcijas, apmaļu īpašības un dekoratīvie ieliktņi, furnitūra, stiprinājuma elementu atrašanās vieta u.c. Šīs procedūras izpildes ilgums ir atkarīgs no projekta sarežģītības pakāpes, jo mēbeļu izgatavošana ir papildus atbildība klienta priekšā ne tikai par mēbeļu konstrukciju kvalitāti, bet arī to, kā tās iederas telpas apstākļos. Daži korpusa mēbeļu izgatavotāji pievilina klientus ar minimāliem izgatavošanas termiņiem. Bez šaubām, var uztaisīt kupejas skapi arī divu dienu laikā, izmantojot stiprinājumiem plastmasas stūrīšus, nevis speciālo furnitūru. Uzmanība detaļām šajā gadījumā būs minimāla, bet vai tas ir to vērts?

Protams, ir jārēķinās ar zemāku kvalitāti. Iespējams, dažām konstrukcijās noteiktās vietās tādu stiprinājuma elementu lietošanai ir savs attaisnojums, bet atsevišķs kupejas skapis, kas salikts pēc dotās tehnoloģijas, neizturēs pat pirmo ekspluatācijas gadu. Lielākoties, mūsu mēbeļu elementi tiek salikti ar uzticamāku stiprinājumu palīdzību – konfirmātiem jeb eiroskrūvēm.

Izgatavojot iebūvējamās mēbeles, kad stiprinājumiem jābūt ne tikai uzticamiem, bet arī nemanāmiem, mēs izmantojam ekscentrikas savienitājus, tai skaitā arī pastiprinātos.

BEZMAKSAS MĒBEĻU NOMĒRĪŠANA

  • Nomērīšanas pakalpojumi tiek piedāvāti bez papildus maksas Rīgā un tās apkārtnē pēc līguma slēgšanas

 

Mebeles Uz Pasutijumu (6)
Dizains Un Remonts (13)
Dizains Un Remonts (12)
Dizains Un Remonts (19)
Dizains Un Remonts (14)
Mebeles Uz Pasutijumu (7)
Dizains Un Remonts (16)
Dizains Un Remonts (6)
Mebeles Uz Pasutijumu (2)
Dizains Un Remonts (11)
Mebeles Uz Pasutijumu (8)
Dizains Un Remonts (19)
Dizains Un Remonts (10)
Mebeles Uz Pasutijumu (3)
Dizains Un Remonts (3)
Dizains Un Remonts (7)
Dizains Un Remonts (15)
Dizains Un Remonts (18)
Dizains Un Remonts (9)
Dizains Un Remonts (8)
Mebeles Uz Pasutijumu (11)
Dizains Un Remonts (17)
Mebeles Uz Pasutijumu (5)
Mebeles Uz Pasutijumu (9)
Dizains Un Remonts (20)
Dizains Un Remonts (4)
Dizains Un Remonts (21)
Dizains Un Remonts (1)
Mebeles Uz Pasutijumu (4)
Dizains Un Remonts (7)
Dizains Un Remonts (22)