Par mums

 

Mēs esam radošu, par sevi pārliecinātu cilvēku komanda, kura mīl savu darbu. No 2020.gada esam apvienojušies “Impression Group” studijas komandā, lai kopā radītu to, kas mums patīk un dod mūsu dzīvei jēgu un prieku, bet Jums - omulību. Mūsu kompānija ar pārliecību var teikt: “Impression Group” – tas ir jauns līmenis remonta un telpu apdares darbu veikšanā, interjera dizaina izstrādāšanā, mēbeļu izgatavošanā. Mēs izstrādājam individuālus risinājumus dizaina un telpu noformējuma jomās. Mūsu kompānijas plaša specializācija spēj nodrošināt pilnu pakalpojumu servisu. Jūs varat vērsties pie mums, ja Jums ir nepieciešama profesionāla dizaina projekta izstrāde, autora mēbeļu projektēšana un izgatavošana, telpu apdare un remonts, dažādu objektu projektēšana un būvēšana. Mēs strādājam gan ar privātpersonām, gan ar uzņēmumiem. Plašs pakalpojumu klāsts dod iespēju īstenot jebkuras idejas, padarot Jums apkārt esošo vidi omulīgāku un ērtāku. Mēs rūpējamies par mūsu komandas reputāciju, tāpēc veicam mūsu darbu kvalitatīvi un ar augstu atbildību.

 

 

Mums padodas!

Kvalitatīvi strādāt
95%
Iepriecināt klientus
98%
Izpildīt solījumus
95%
Gatavot kafiju
90%

Larisa
Valdes locekļis. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sergejs
Direktors & Dizainers . Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aleksandrs
Remonta nodaļas vadītājs
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.